Dwuosobowa przyczepka rowerowa Thule Chariot Cab 2 - dlaczego warto ją wybrać
Dwuosobowa przyczepka rowerowa Thule Chariot Cab 2 - dlaczego warto ją wybrać

Jak wybrać dwuosobową przyczepkę rowerową? Czemu warto rozważyć Thule Chariot Cab 2?

Na wstępie warto podkreślić, że sama decyzja o zakupie przyczepki rowerowej to znakomity pomysł. Multifuncjonalność przyczepki rowerowej sprawa, że jej zakup staje się początkiem niesamowitej przygody. Pamiętajmy, że przyczepka rowerowa sama w sobie jest również spacerówką, wózkiem biegowy, jak również umożliwia przewóz dzieci podczas biegania na nartach, czy podczas długich wędrówek górskich.

Nie ma lepszego sposobu na aktywne spędzanie czasu z dziećmi, jak bieganie z dziećmi przy użyciu przyczepki rowerowej z zestawem joggingowym, bądź rowerowe wyprawy za miasto, do lasu, czy choćby na szybki wypad… na miasto????

Przyczepki rowerowe to nie tylko sport. To również relaks i wygoda. Nie ma lepszej opcji na shopping z dziećmi, czy chociażby wyprawę na plażę. Ilość miejsca wydaje się być nieograniczona. Przyczepką rowerową, tym bardziej dwuosobową przewieziemy potrzebne nam rzeczy, jak również… te mniej potrzebne.

W tym miejscu warto zacząć temat Thule Cahriot Cab 2. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim jest to największa przyczepka rowerowa dwuosobowa oferowana przez Thule (Thule określa ją jako pakiet XXL). Mogą w niej wygodnie podróżować dzieci w wieku, uwaga… 6-7 lat. Ponadto, Thule Chariot Cab 2 ma przeogromny bagażnik (100 litrów). Kolejną, główną ceną tej dwuosobowej przyczepki rowerowej jest to, że jako jedyna z serii Chariot ma plastikową podłogę.

Istotna kwestia dla tych, którzy będą używali jej poza utwardzonymi ścieżkami. Żaden korzeń, ani kamień nie będzie nam groźny podczas ewentualnego uderzenia. Ponadto podczas podróżowania nie musimy się obawiać, że podłoga przemoknie dzieciakom. Co istotne z aspektów estetycznych, podłogę przecieramy szmatką i nie martwimy się o trwałe zabrudzenia na materiale.

Poza tym Thule Chariot Cab 2 posiada typową dla tej serii funkcjonalność, czyli ma dwa niezależnie pochylane siedziska, amortyzowane zawieszenie z regulacją siły tłumienia, zestaw spacerowy oraz rowerowy.

W zestawie dwuosobowej przyczepki rowerowej Thule Chariot Cab 2 znajdziemy również zintegrowaną z przyczepką moskitierę, folię przeciwdeszczową, chorągiewkę, osłonę przeciwsłoneczną oraz oświetlenie.

Podsumowując. Cechy charakterystyczne dwuosobowej przyczepki rowerowej Thule Chariot Cab 2 to:

  1. plastikowa podłoga chroniąca przyczepkę przez uszkodzeniem od spodu,
  2. najbardziej pojemny bagażnik – 100 litrów,
  3. przeznaczona dla dwójki dzieci w wieku nawet do 6-7 lat,
  4. obłędnie efektowny kolor Cypress Green.

Link do przyczepki:

https://rodzicewbiegu.pl/przyczepka-rowerowa-dla-dziecka-podwojna-thule-chariot-cab-2-cypress-green-...

Thule Chariot Cab 2 na naszym kanale YouTube:

 

 

Jeśli macie pytania, bądź chcecie skonsultować słuszność dokonanego wyboru, piszcie kontakt@rodzicewbiegu.pl lub dzwońcie tel. 791 499 329. Kierując się osobistym doświadczeniem oraz spostrzeżeniami Naszych Klientów, postaramy się dobrać model przyczepki, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni.

Thule Chariot Cab 2

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.