Przyczepka rowerowa CROOZER Kid Keeke 1, czyli ciekawa propozycja dla szukających jednoosobowej przyczepki rowerowej z opcją wózek do biegania
8.jpg

Marka CROOZER to niemiecki producent oferujący od 30 lat przyczepki rowerowe jednoosobowe, jaki i dwuosobowe. Uważamy, że jeżeli chodzi o tę markę to nadal trzyma jakość „MADE IN GERMANY”????

Sam zaczynałem przygodę biegową 6 lat temu od przyczepki rowerowej Croozer Kid 1, była to jeszcze wersja bez amortyzacji. Wersja z amortyzacją Croozer Kid 1 plus, 6 lat temu była rarytasem, wyznacznikiem luksusu???? Obecnie we wszystkich przyczepkach rowerowych firmy Croozer amortyzacja jest standardem i za to szacunek.

Obecny model Kid Keeke 1 wszedł do sprzedaży w 2020 roku i nadal jest obowiązującą przyczepka wspomnianej marki.

Co przemawia za przyczepką rowerową CROOZER Kid Keeke 1? Przede wszystkim odpowiednia proporcja ceny do jakości.

Przyczepka rowerowa CROOZER Kid Keeke 1 jest przede wszystkim znakomicie wykonana. Druga rzecz, że jest to prawdopodobnie sprzęt niezniszczalny. Zastosowane w niej rozwiązania sprawiają, że w tej przyczepce nie ma się co zepsuć. Tak, jak w autach mamy „Das Auto” w odniesieniu do VW Golf, tak możemy spokojnie zastosować tę samą analogię do CROOZER Kid Keeke 1.

Marka nie oferuje w swoich modelach, w tym w modelu Kid Keeke 1 pochylanej pozycji siedziska, ale istotnym jest, że ta zaproponowana przez CROOZER jest dla dziecka bardzo wygodna. Oczywiście, podobnie jak inne topowe marki, CROOZER zapewnił dla przyczepki rowerowej Kid Keeke 1 kompatybilność z zestawem biegowym oraz zestawem narciarskim. Dzięki temu przyczepka rowerowa CROZZER Kid Keeke 1 to multifunkcjonalny sprzęt umożliwiający aktywne spędzanie czasu z dzieckiem podczas wypraw pieszych, narciarskich oraz rowerowych.

A jakie są najbardziej charakterystyczne cechy przyczepki rowerowej CROOZER Kid Keeke 1:

  1. Najwyższa jakość wykonania -niemiecka jakość,
  2. Pojemny bagażnik – 43 litry w wersji jednoosobowej,
  3. Technologia amortyzacji niespotykana w innych przyczepkach – tzw. zawieszenie Sylomer – opatentowane przez firmę Croozer. Stworzone na bazie technologii budynków które są narażone na trzęsienia ziemi,
  4. Doskonała ochrona przez promieniami UV -boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa z filtrem UPF 80+
  5. Lekko trapezowata konstrukcja sprawia, że dziecko ma więcej miejsca na szerokość,
  6. Co istotne w przypadku tej przyczepki, łatwy demontaż przedniego „zderzaka” (łatwiejsze pakowanie do bagażnika). W poprzednich wersjach demontaż był o wiele trudniejszy.
  7. Możliwość doposażenia przyczepki rowerowej w zestaw joggingowy - dzięki czemu mamy super wózek do biegania oraz w zestaw narciarski.

Jeśli wzbudziliśmy twoją ciekawość albo po prostu masz pytania, czym ta przyczepka rowerowa różni się od CROOZER Vaaya 1, bądź Thule Chariot Lite 1 lub Cross 1, pisz kontakt@rodzicewbiegu.pl lub dzwoń 791 499 329, odzywaj się do nas przez nasz profil Facebook-owy oraz Instagram-owy.

Link do przyczepki:

https://rodzicewbiegu.pl/przyczepka-rowerowa-croozer-kid-keeke-1-grey

 

Postaramy się wyłuszczyć najdrobniejsze szczegóły, a jeśli będą z Waszej strony takie oczekiwania, również ją Wam zaprezentujemy.

Od Croozera wszystko się zaczęło...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.