Przyczepka rowerowa, jako alternatywa dla wózka spacerowego
Przyczepka rowerowa, jako alternatywa dla wózka spacerowego

Opcja warta rozważenia, ponieważ przyczepka rowerowa zapewnia nam cztery aktywności w jednym. Oczywiście jest tu mowa o topowych modelach marek Premium, czyli takich jak: Burley, Croozer, Hamax, Thule. Decydując się na przyczepkę rowerową zapewniamy sobie jednocześnie możliwość:

  • komfortowego spacerowania z możliwością zapakowania sporej ilości bagażu,
  • uprawiania joggingu z dzieckiem (konieczność dokupienia dodatkowego zestawu biegowego),
  • uprawiania sportów zimowych (konieczność dokupienia zestawu narciarskiego),

- co w sumie pozwala nam uprawiać 4 różnorodne aktywności z dzieckiem (oczywiście 4 aktywność to funkcja rowerowa – standard w przyczepkach rowerowych).

Burley double

A dlaczego Rodzicewbiegu.pl wolą przyczepki od tradycyjnych wózków spacerowych? Dzięki multifunkcjonalności przyczepki i ilości miejsca, jaką zajmuje. Oczywiście znajdą się też tacy, którzy powiedzą, że przyczepka zajmuje więcej miejsca niż wózek spacerowy. Tak, ale wózek spacerowy, po pierwsze – nigdy nie będzie przyczepka rowerową (kolarze zrozumieją, że TO WAŻNE????). Po drugie, spacerówka nie ma takiej ładowności, co przyczepka. Spacery to nie tylko sielankowe wypady do parku. Musimy pamiętać, że zakupy, czy dopiero co nabyte bratki na nasze balkony też trzeba jakoś przetransportować do domu???? Po trzecie, żaden czterokołowiec nie będzie wygodnym wózkiem do uprawiania joggingu, czy jazdy na rolkach. Po czwarte, żadnym wózkiem nie wybierzemy się z dzieckiem na trasę narciarstwa biegowego. Po piąte,…. zabierzcie przyczepkę na plażę…. zobaczycie przepaść w komforcie pchania, bądź ciągnięcia po piasku wózka spacerowego i przyczepki rowerowej.

Burley double spacerowo

Patrząc na sprawę szerzej, przyczepka rowerowa jest lepszą spacerówką od większości spacerówek dostępnych na naszym rynku. Dlatego też, jako Rodzicewbiegu.pl, którzy na co dzień użytkują przyczepki rowerowe w opisany sposób KAŻDEMU RODZICOWI POLECAMY ROZWAŻENIE, czy nie warto przesiąść się z typowej spacerówki na przyczepkę rowerową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.