Thule Chariot Cross 1 i 2, czyli lider na polskim rynku przyczepek rowerowych, tak dwu jak i jednoosobowych
12.jpg

Przyczepki rowerowe Thule Chariot Cross 1 oraz Cross 2 nie bez przyczyny są liderami na naszym rynku w kategorii przyczepka rowerowa dwuosobowa oraz przyczepka rowerowa jednoosobowa. Są to po prostu najbardziej funkcjonalne przyczepki w odpowiedniej do jakości cenie.

Thule Chariot Cross jest świetna jako wózek biegowy. Tym bardziej, że bezproblemowym jest zamontowanie zestawu hamulcowego, co sprawa że tworzymy własnego „mini sporta” ???? Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross to również idealna…. przyczepka. Nie znajdziemy w niej wzmacnianej podłogi, takiej jaką posiada Thule Chariot Cab 2, ale jeśli nie napotkamy na zewnętrzną przeszkodę, typu gałęzie, bądź wystający z drogi korzeń, materiał z pewnością posłuży Państwo przez cały okres przyczepkowej przygody w Waszej Rodzinie.

Świetna w przyczepce rowerowej Thule Chariot Cross jest amortyzacja, która dodatkowo jest regulowana w zależności od wagi dziecka.

Jeśli planujecie Państwo drugie dziecko, w niedługim odstępie od urodzenia pierwszego dziecka to… nie ma co się zastanawiać tylko zainwestować w Thule Chariot Cross 2 (czyli wersja dwuosobowa). Fakt, że w Thule Chariot Cross 2 będzie podróżowało jedno dziecko, w żaden negatywny sposób nie wpływa na trakcję przyczepki rowerowej i jej stabilność. Przyczepka ma nisko osadzony środek ciężkości, co powoduje, że jest mega stabilna.

Warto również zwrócić uwagę na dodatkową przestrzeń bagażową, która niezmiernie przydaje się podczas wycieczek rowerowych oraz spacerów. Jeśli kupujemy Thule Chariot Cross 1 lub 2 z zamiarem przede wszystkim biegania i zależy nam na kompaktowości, to przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross umożliwia złożenie przestrzeni bagażowej, dzięki czemu pozbywamy się ograniczeń w długości kroku podczas biegania.

Można by bez końca opisywać w samych superlatywach przyczepkę rowerową Thule Chariot Cross 1 oraz Cross 2, jednak typowymi cechami, które je charakteryzują są:

  1. Kompaktowa budowa i lekkość konstrukcji,
  2. Dodatkowa przestrzeń bagażowa,
  3. Regulowane zawieszenie - przyczepka posiada resory piórowe zapewniające płynną jazdę,
  4. W Cross 2, są dwie niezależnie pochylane siedziska,
  5. Możliwość zamontowania zestawu hamulcowego typu Twist w rączce przyczepki,
  6. Regulowane otwory wentylacyjne optymalizują przepływ powietrza i kontrolę temperatury, a wyjmowane zaciski zwiększają wentylację przy zamontowanej osłonie przeciwdeszczowej,
  7. Kompatybilność z zestawem do biegania oraz zestawem narciarskim.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem przyczepki rowerowej Thule Chariot Cross 1, bądź Thule Chariot Cross 2, skontaktuj się z nami poprzez e-mail kontakt@rodzicewbiegu.pl lub dzwoń 791 499 329.

Postaramy się z Tobą umówić jak najszybciej, celem zaprezentowania przyczepek ze wskazaniem ich cech charakterystycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.