Thule Glide 2 vs Thule Urban Glide 2 - wybór należy do Ciebie
Thule Glide 2 vs Thule Urban Glide 2 - wybór należy do Ciebie

Rodzic, który był aktywny przed pojawieniem się dziecka w rodzinie, często szuka sposobu żeby szybko wrócić do aktywności fizycznej.

Naturalną siłą rzeczy jednym z pierwszych przedmiotów który kupujemy wraz z nowa organizacją życia jest wózek:) Warto już na tym etapie mieć w głowie plan do czego wózek będzie nam służył.

Ważne, żeby wózek dobrać odpowiednio do swojego stylu życia i aktywności które planujemy realizować.

Na pewno wybierając wózek do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem warto pomyśleć o wózku 3 kołowym (innego sobie nie wyobrażamy), który m.in. zwiększa stabilność przy większych prędkościach. Dodatkowo duże, pompowane koła zwiększają amortyzację.

Firma Thule przygotowała dla aktywnych rodziców dwa modele wózków które spełniają powyższe funkcje:

- Thule Glide 2 - obecnie występuje w jednej opcji kolorystycznej - jet black:

- Thule Urban Glide 2 obecnie występuje w pięciu wersjach kolorystycznych - black on black, majolica blue, dark shadow, cypress green oraz NOWOŚĆ grey melange:

 

Wyżej wymienione modele maja większość elementów zbieżnych. Skupimy się na różnicach

1) Thule Glide 2 posiada większe przednie koło od Thule Urban Glide 2 - 16 cali;

2) Thule Glide 2 posiada przednie koło tylko w pozycji sztywnej, natomiast Thule Urban Glide 2 posiada przednie koło obrotowe, z opcją ustawienia na sztywno;

2) Thule Glide 2 ma odrobinę węższe opony od Thule Urban Glide 2, które mając mniejszą styczność z podłożem będą się lepiej toczyły;

3) Thule Glde 2 jest lżejszy o 0,7 kg od Thule Urban Glide 2;

4) Thule Glide 2 posiada dolny koszt niezasłonięty/ Thule Urban Glide 2 posiada dolny kosz zasuwany suwakiem.

Podsumowanie.

Jeżeli szukasz wózka, do ścigania i ma to być wózek ze sportowym sznytem to warto kupić Thule Glide 2 - to jest wózek dla Ciebie!!!! Trzeba mieć tylko na względzie, że jeżeli to ma być Wasz codzienny wózek to manewrowanie w sklepie, czy tez w ruchu miejskim może być trudniejsze.

Kierowanie wózkiem, polegać będzie na szuraniu przednim kołem, lub przechyleniu wózka na tylną oś i przestawieniu (co może wymagać trochę siły, jak mamy cięższego pasażera:))

Jeżeli szukasz wózka, który ma się sprawdzić, jako wózek sportowy (np. na rolki/bieganie/szybkie spacery) i jednocześnie miejski to rozważ Thule Urban Glide 2. Thule Urban Glide 2 ze względu na obrotowe przednie koło z opcją ustawienia na sztywno to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć wózek sportowo-codzienny.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu z przednim kołem sztywne/obrotowe sami decydujemy czy mamy wózek do codziennego użytkowania czy też do treningu.

Jedno jest pewne. Firma Thule zapewnia wysokie standardy, również bezpieczeństwa. A Naszą misją, jest zarażanie ludzi aktywnością, pokazywanie dzieciakom świata poprzez wspólne wycieczki rowerowe, treningi biegowe, wspólną jazdę na rolkach czy też zwykły spacer.

Wybór najlepszego rozwiązania należy do Ciebie:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.