Wózek do biegania Thule Urban Glide 2 czy to tylko propozycja dla biegaczy?
10.jpg

Absolutnie nie i od razu odpowiedzmy dlaczego… Po pierwsze, wózek biegowy Thule Urban Glide 2 to fenomenalna spacerówka. Lekkość konstrukcji sprawa, że wózek ten świetnie sprawdza się, jako wózek spacerowy. Po drugie, wózek biegowy Thule Urban Glide 2 to jedna z najlepszych propozycji dla tych, którzy chcą się rozkoszować spacerami po bezdrożach, lasach, górach i trudnym terenie. Duże, pompowane koła sprawiają, że nie ma przeszkody, której ten wózek biegowy by nie pokonał.

A na co powinni zwrócić uwagę Ci, którzy planują intensywnie bieganie z dzieckiem w wózku? Oczywista oczywistość to waga. Wózek biegowy Thule Urban Glide 2 jest na tyle lekki i kompaktowy, że zapewnia ogrom frajdy podczas joggingu z dzieckiem.

Kolejna sprawa to komfort i bezpieczeństwo dziecka w nim podróżującego z uwagi na zastosowana w wózku pięciopunktowe pasy oraz głębokie siedzisko.

Rozwiązania zastosowane w daszku, takie jak możliwość jego powiększenia (poprzez rozsunięcie zamka), czy foliowa szybka umożliwiająca obserwację dziecka, zapewniają ogromny komfort biegania rodzicowi z maluchem. Dzięki głębokiemu daszkowi dziecko nie jest narażone m.in. na drobny deszcz czy na promienie słoneczne.

Jednocześnie my możemy na bieżąco monitorować zachowania dziecka w środku bez potrzeby zatrzymywania się, wychylając się w stronę dziecka z jednej bądź drugiej strony.

Cechy wózka biegowego Thule Urban Glide 2, które warto podkreślić to:

  1. Lekkość konstrukcji (11,4 kg),
  2. Ładowność, czyli nas pasażer plus ekwipunek – 34 kg;
  3. Kompaktowość po złożeniu wózka i demontażu kół (wielu rodziców podróżuje lotniczo z tym modelem i b. sobie chwali),
  4. Hamulec w rączce typu Twist ( w poprzednich wersjach był tradycyjny „rowerowy, manetkowy”, który świetnie sprawdza się przy jeździe na rolkach, jak również przy zbiegach,
  5. Regulowana wysokość rączki;
  6. Możliwość ustawienia koła w pozycji „na sztywno” szczególnie zalecana biegaczom oraz „skrętnie” zalecana w trybie miejskim jak również podczas jazdy na rolkach,
  7. Bardzo atrakcyjna linia oraz ciekawa kolorystyka z możliwością wyboru jednej z aż 4 opcji kolorystycznych,
  8. Kompatybilność z gondolą Thule oraz fotelikami samochodowymi różnych firm poprzez zamontowanie dedykowanych adapterów.

Czy to jest mega wózek? Tak, to jest mega wózek, którego możemy polecić tak biegającym rodzicom, jak i „cywilom”.

Link do wózka w kolorze Cypress Green:

https://rodzicewbiegu.pl/wozek-do-biegania-thule-urban-glide-2-cypress-green

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, bądź po prostu chciałabyś/chciałbyś zobaczyć wózek biegowy Thule Urban Glide 2, zapraszamy do kontaktu e-mail kontakt@rodzicewbiegu.pl lub tel. 791 499 329.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.