CYBEX Sport, czyli ciekawe propozycje dla aktywnych Rodziców w wydaniu Premium
CYBEX Sport, czyli ciekawe propozycje dla aktywnych Rodziców w wydaniu Premium

CYBEX Sport, czyli ciekawe propozycje dla aktywnych Rodziców w wydaniu Premium

Marka CYBEX wypuściła na rynek serię produktów przeznaczonych dla Rodziców aktywnie spędzających czas z dziećmi na świeżym powietrzu. Seria Sport to trzy propozycje, tj. CYBEX AVI, CYBEX Zeno Bike oraz CYBEX Zeno. Tym samym, oferta marki zawiera pełną gamę produktów umożliwiających aktywny wypoczynek zgodnie ze swoimi preferencjami.

A jaka jest ich charakterystyka i przeznaczenie?

CYBEX AVI to lekki (aluminiowa rama) wózek sportowy dla pasażera do około 4 lat (górna granica określona przez producenta to 111 cm lub 22 kg), dzięki któremu w komfortowych warunkach możemy uprawiać z dzieckiem jogging. Dzięki dużym pompowanym kołom oraz amortyzacji, wózek bardzo dobrze prowadzi sobie także na spacerach w terenie. Bez problemu radzi sobie w lesie czy na plaży. Regulowana rączka, sprawa, że łatwo dostosujemy wózek do naszego wzrostu. Wymienne siedziska (5 kolorów) oraz ramy (3 kolory) powodują, że gdy tylko najdzie Was ochota do odświeżenia wyglądu wózka w łatwy sposób można to samodzielnie wykonać.

 CYBEX Zeno Bike to fantastyczna przyczepka rowerowa dla pasażera od 6 miesiąca do 4 lat (górna granica określona przez producenta to 111 cm lub 22 kg wagi pasażera). Maksymalne obciążenie to 34 kg. Przyczepka charakteryzuje się przede wszystkim bardzo lekką konstrukcją, rewelacyjnymi wysokobarowymi oponami zapewniającymi minimalne opory tyczenia, poszyciem z wykorzystaniem materiałów perforowanych. Oczywiście przyczepka posiada również kółka spacerowe, dzięki którym przyczepka zyskuje na funkcjonalności i może być wykorzystywana jako wózek spacerowy. Na duży plus przemyślane przechowywanie zestawu rowerowego, który ma swoje miejsce w przyczepce jeżeli używamy jej w trybie spacerowym. Regulowana rączka, sprawia że łatwo dostosujemy zestaw do naszego wzrostu. Wiemy także, że dla Was istotną sprawą jest amortyzacja przyczepki i Zeno Bike oczywiście w nią jest wyposażona. 

 

CYBEX Zeno czyli Multisport-Trailer to jedyny w swoim rodzaju wózek joggingowy, który z łatwością można zmienić w przyczepkę rowerową. Cybex Zeno przeznaczony jest dla pasażera od 6 miesiąca do 4 lat (górna granica określona przez producenta to 111 cm lub 22 kg wagi pasażera). Maksymalne obciążenie to 34 kg. Waga wózka Zeno, bez dodatkowych akcesoriów to 12,5 kg. Marka Cybex przewidziała kilka opcji dodatkowych, jeśli chodzi o ten model, a mianowicie do wózka można dokupić zestaw rowerowy, który zmienia wózek w przyczepkę rowerową. Do CYBEX Zeno można również zamontować zestaw umożliwiający bieganie bez użycia rąk. Składa się od z dyszla oraz pasa biodrowego, który to zestaw umożliwia ciągnięcie wózka podczas spaceru, bądź biegania. Kolejnym kompatybilnym akcesorium jest zestaw narciarski, który umożliwi nam komfortowe użytkowanie wózka do narciarstwa biegowego czy skiturów (coraz popularniejszych w Polsce). Regulowana rączka, sprawia że łatwo dostosujemy zestaw do naszego wzrostu. Ponadto Cybex Zeno jest określany jako Multisport-Trailer, zatem musi sobie poradzić w różnych warunkach i m.in. w trudnym terenie dlatego co ważne jest wyposażony w amortyzację (podobnie jak pozostałe produkty z linii Sport).

Cybex Zeno

I co bardzo ważne… każdy z opisanych wyżej modeli CYBEX charakteryzuje się najwyższa jakością wykonania. Więcej, można zaryzykować stwierdzenie, że w tym przypadku stosunek ceny do jakości kształtuje się wyjątkowo korzystanie.

 

Linia Cybex Sport w komplecie:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.