CYBEX Zeno czy CYBEX Zeno Bike? Czy chodzi tutaj o to który model jest lepszy?
CYBEX Zeno czy CYBEX Zeno Bike? Czy chodzi tutaj o to który model jest lepszy?

Firma CYBEX w ramach serii Sport wypuściła dwa modele przyczepek, a mianowicie CYBEX Zeno oraz CYBEX Zeno Bike. I oczywiście nie chodzi o to, aby jeden z nich był lepszy od drugiego.

Oba modele skierowane są do aktywnych rodziców spędzających czas na świeżym powietrzu z dzieckiem. Różnica polega oczywiście w ich funkcjonalności. Jeżeli patrzymy na zastosowane rozwiązania konstrukcyjnie (budowa kabiny dla dziecka) to są one zbieżne. Zastosowane udogodnienia techniczne w postaci amortyzacji czy też regulowanej rączki również.

Z zastosowaniem obu modeli to wygląda to w sposób następujący…

CYBEX Zeno Bike to przyczepka rowerowa, która posłuży nam jednocześnie, jako świetna dziecięca spacerówka (wyposażona w standardzie w skrętne koła). Jeśli chodzi o CYBEX Zeno to oczywiście wyjściowo jest to wózek joggingowy (wyposażona w standardzie w duże sztywne  przednie koło).

zeno bike

Model Zeno jest o tyle ciekawy, że przy zastosowaniu akcesoriów przewidzianych przez firmę CYBEX, jako opcjonalne możemy zmienić wózek joggingowy w przyczepkę rowerową. Służy do tego zestaw rowerowy, w którego skład wchodzi zaczep rowerowy, dyszel, oświetlenie z zasilaniem oraz chorągiewka. Poza tym CYBEX przewidział dla modelu Zeno zestaw do biegania bez użycia rąk, w skład którego wchodzi regulowany dyszel oraz pas biodrowy, jak również zestaw narciarski z pasem biodrowym, tyczkami oraz płozami.

Cybex Zeno

Podsumowując w możliwie krótki sposób należy stwierdzić, że CYBEX Zeno Bike to przede wszystkim jazda na rowerze plus miejskie spacery, zaś CYBEX Zeno to bieganie, w tym jogging w terenie, jak również jazda na rowerze oraz wszelkie aktywności na zaśnieżonych trasach.

Cybex Zeno Bike:

Cybex Zeno:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.