Nowa linia przyczepek Thule Chariot "G3" (model Cross i Sport)
Nowa linia przyczepek Thule Chariot "G3" (model Cross i Sport)

Czy najlepsze przyczepki rowerowe na rynku mogą być jeszcze lepsze? Otóż wydawało się, że jak firma Thule kupiła patenty i rozwiązania firmy Chariot  to mamy dopracowane produkty na maksa...

 
Jednak firma Thule nie raz już udowodniła, że nie poddaje się standardom i je wyznacza...
 
Podczas Targów Kind + Jugend w Kolinii, w tym roku zaprezentowała wiele nowości na sezon 2024, w tym nowe modele przyczepek wielofunkcyjnych z linii Chariot - model Cross i Sport.
 
Szereg zmian, udogodnień zarówno skierowanych do dzieci jak i rodziców zostało zaimplementowanych właśnie w modelach Cross i Sport. Jak wskazuje sama firma Thule kolejne modele przyczepek z linii Chariot (Lite, Cab) zostaną z czasem opatrzone podobnymi udogodnieniami. 
 
Jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się, że odświeżone  zostały  tylko kolory, to nic bardziej mylnego.
 
Zatem po krótce opiszemy co znajdziemy w  nowej wersji Crossa i Sporta? W kilku punktach wyłuścimy nasze spostrzeżenia:
 
1. Magnetyczne zapięcie dyszla do roweru, co ma ułatwić szybki montaż i demontaż przyczepki. Jak wskazuje Thule jest łatwiejsze w obsłudze, nawet dla mniej technicznie zorientowanych użytkowników.
2. Płynniejszy, a co za tym idzie szybszy montaż dyszla przyczepki poprzez poprawienie konstrukcji dyszla jak i samego gniazda.
3. System Flip-wheels - czyli jeszcze płynniejszy montaż, obrót o 180 stopni czy też demontaż przednich kółek spacerowych.
4. Model Sport (flagowiec)  został wyposażony dodatkowe, stylowe w tej klasie produktów oświetlenie LED, które zwiększa widoczność nie tylko w porze wieczornej (zasilane power bankiem jako dodatkowym akcesorium).
5. System Modular Concept pozwala na umiejscowienie jednego dziecka na środku przyczepki w wersji podwójnej, dając więcej miejsca dziecku i jest świetnym rozwiązaniem dla rozwojowej rodziny:)
6.Kosz /bagażnik został wyposażony w suwak, wraz ze zintegrownaym oświetleniem odblaskowym oraz usztywnionym dnem dla łatwiejszego pakowania. Przemyślana konstrukcja kosza wypina go w przypadku uderzenia w tył przyczepki nie powodując urazu u pasażerów. 
 
 
Jak więc widzicie firma Thule umie i lubi zaskakiwać. My również staramy się nadążać za rynkowymi nowościami i od czwartku pierwsze modele Cross 2 (wersja dwuosobowa) w naszym Showroomie. 
 
Jeżeli chcecie zobaczyć, dotknąć, sprawdzić co nowego wymyśliła firma Thule to piszcie, dzwońcie, umawiajcie się.
 
Subskrybujcie nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@rodzicewbiegupl7513 , bo już wkrótce na nim  wszystkie nowości Thule na sezon 2024.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.